بانک کتاب بلیط قطار رزرو هتل بتن آماده خرید چای موزیک تور روسیه تور مالزی تور مالزی
بستن تبلیغات [X]
لو Sirenuse Positano و هنرمند لوک ادوارد هال تیم در تماس با من به نام شما - مجموعه الماس ظروف : laken مد


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

لو Sirenuse Positano و هنرمند لوک ادوارد هال تیم در تماس با من به نام شما - مجموعه الماس ظروف

هتل Le Sirenuse در Positano احتمالا یکی از بیشترین مکانهای موجود در ساحل آمالی است. امیلی راتاجوفسکی در سال گذشته در تابستان تابستون لباسهای مخصوص لباسشویی خود را با نام تجاری Le Sirenuse Positano شناخته بود و Hamish Bowles اولین ویزیت ویگ را در ماه آوریل برای اولین بار از آنجا دید. Antonio و Carla Sersale صاحبان هتل

Le Sirenuse قبلا درخواست تجدیدنظر خود را به یک خط توچال تبدیل کرده و آن را به عطر و طعم Eau d'Italie تبدیل کرده است. در حال حاضر، این همکاری با هنرمند لوک ادوارد هال برای مجموعه ای از سرامیک و لباس های مردانه منتشر شده است.

کپسول شامل لیوان ها، بشقاب ها، شورت های شنا، یک پیراهن هاوایی و تی شرت است که همه آنها با طراحی های غریب هال ساخته شده اند. هال می گوید: "من قبلا سرامیک را ساختم، به طوری که به نظر طبيعی بود!" مانند بسیاری از پروژه هایش، رنگ و حس بازیگری است که کار او را متصل می کند، نه یک رسانه خاص. هال می گوید: "من می خواستم که نگاهی به هتل نشان دهم، کمی شبیه به آن بود که بعد از یک لیوان شراب در روزهای تعطیلات به راحتی روی دستمال کاغذی نوشته شده بود.

نسخه چاپی بدون شک بهترین هدیه برای طرفداران Timothy Chalamet است، یک ماتیس مانند ماتیس که الهام از پیراهن است که الیو در صحنه نهایی قلب وحشت زده من تماس با نام شما را می پوشد. هنگامی که او متوجه شد که این کتاب به یک فیلم تبدیل شده است، طرفداران زیادی از این کتاب و همچنین مدیر لوکا گواداگینو، هال بود. از زمان انتشار، هال می گوید "پیراهن Elio می پوشد. . . در ذهنم خیلی زیاد بود که به نظر می رسید طبیعی است که از آن الهام بگیرم. "هال به ما چشم انداز جدیدی می بخشد، در کنار نقاشی های سنتی Positano با مرجع مدرن تر. دقیقا همانطور که Hall توصیف Le Sirenuse است: "داخلی ظریف است، اما همچنین رنگارنگ و سرگرم کننده - من عاشق ترکیبی از هنر مدرن و عتیقه."

لوقا ادوارد هال برای مجموعه کپسول Le Sirenuse اکنون در اینترنت یا در دو فروشگاه Emporio Sirenuse در Positano موجود است.


[ بازدید : 8 ] [ امتیاز : <-PostVote-> ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
[ يکشنبه 20 خرداد 1397 ] [ 20:49 ] [ laken ]